شرکت بسپار تابان

شرکت بسپار تابان

با تولید مستمر شرکت، 70% سهم بازار در صنعت خودروسازی را با محصولات (پرسی - اکسترودری – شلنگی) از آن خود کرده ایم و مشتریان وفاداری چون ساپکو، سازه گستر، بهمن موتور و تینا صنعت و ... ما را در این افتخار یاری کرده اند.
همچنین در صنایع ریلی شهری با تولید ملزومات لاستیکی (مانند 13200 قطعه زیربستر بتونی) در پروژه های بزرگی همچون قطار شهری مشهد و تبریز؛ سهیم بوده ایم و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران (رجا) در تامین قطعات کروکی دیگر مشتری مهم و وفادار ما میباشد.
از دیگر افتخارات صنعت گران این گروه در صنایع دریایی ساخت محصولاتی؛ همچون ضربه گیر لاستیکی بارج بامپر به وزن 250کیلوگرم Piggy Back ،DD Regal؛ برای اولین بار در ایران است و تایید همکاری از سوی شرکت هایی چون (TOTAL) در پروژه های نفتی سلمان و ابوذر موید کیفیت محصولات است.
از آنجا که تنوع در سبد فروش از اهداف ما بوده است؛ تولید محصولاتی همچون سرعتگیرها، جداگرهای لاستیکی، کفپوش های ایمنی و نوار نقاله های فرودگاهی ما را به تامین کننده مطمئنی برای شهرداری های تهران، مشهد و اصفهان و سازمانهای ترافیکی و فرودگاهها مبدل نموده است.
و نیز تولید قطعات لاستیکی مورد استفاده در لوازم خانگی هم، در زمره دیگر دستاوردهای مبتکران و تلاشگران و متعهدان ما می باشد.