Social Media Links Genius

  • چهل سالگی گروه صنعتی پارت لاستیک
  • یادمان ایرج یزدانبخش
  • PLG-slide1-FA_OK
  • PLG-slide3-PG-FA_OK
  • PLG-slide4-FA,EN_OK

 

تنوع محصول: توليد انواع محصولات لاستیکی صنعت خودرو و ساير صنايع شامل بيش از 500 شماره فنی انواع محصول برای صنايع بزرگ خودروسازی، ريلی و قطار شهری، ساختمان و سازه های بزرگ، تاسیسات دریایی، فضای شهری و زمین بازی پارک ها، برق و الکترونيک و ساير صنايع، از ويژگی های سبد تولیدات گروه صنعتی پارت لاستیک است.

تنوع تکنولوژی: بهره‏ ‏مندی از طیف گسترده‌ای از ماشین آلات و تجهیزات برای توليد انواع محصولات از جمله انواع نوار لاستيکی، نوار لاستیکی فلزدار، نوار اسفنجی، نوار لاستیکی با پوشش فلوک (مخمل)، قطعات قالبی لاستیکی فلزدار و بدون فلز، شیلنگ‌های کم فشار، لوله سوخت، عایق بدنه و سایر محصولات اين حوزه، از مزايای منحصر بفرد ما است.

توان طراحی: تجربه چندین ساله در توليد دامنه متنوعی از محصولات در کنار آموزش و کسب مهارت از توليدکنندگان برتر محصولات لاستیکی در اروپا و آسیا و اخذ دانش فنی و همکاری مشترک و همچنین تکیه بر تحقیق و توسعه، ما را در رديف توانمندترین صنايع داخلی در زمينه طراحی و توليد محصولات جديد لاستیکی و پلاستیکی اين حوزه قرار داده است.

کیفیت پایدار: کسب رتبه های ممتاز از توليدکنندگان داخلی و خارجی و سازمان های نظارتی در بخش های مختلف صنعت، گواهی کيفيت ISOTS و استانداردهای داخلی بالا و تعهد عمیق به مشتریان، ما را قادر به توليد باکيفيت و پايدار در عرصه صنعت محصولات لاستیکی و پلاستیکی خودرو و سایر صنایع در ایران نموده است.

پژوهش و نوآوری: کارگروه سرمایه گذاری ‏های ریسک پذیر، با سیاست‌گذاری و هدایت فعالیت‌های لازم جهت توسعه و ارتقاء فناوری و تقویت بنیادِ دانش، تلاش می‌کند با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص، مبانی علمی روز، همکاری با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و دانش موجود در کلیه واحدها، با رویكرد مدیریت دانش، پویایی را بیش از پیش سرعت بخشد.

گروه صنعتی پارت لاستیک

گروه صنعتی پارت لاستیک در سال 1360 با تاسیس اولین شرکت گروه آغاز به کار کرد. این مجموعه بزرگ صنعتی هم اکنون با واحدهای صنعتی و خدماتی مستقل مشغول به نقش آفرینی در عرصه اقتصادی کشور می باشد.

سبدی متنوعی از محصولات و خدمات شامل انواع نوارهای آب بندی لاستیکی و پلاستیکی، انواع لرزه گیر و ضربه گیر لاستیکی، شیلنگ های کم فشار، لوله های سوخت پلاستیکی، قالب، ابزار و ماشین های صنعتی لاستیک و پلاستیک، رنگ، رزین و حلال، انواع عایق بدنه و ماستیک، قطعات پلاستیکی و ... سهم عمده ای از بازار خودرو و سایر صنایع کلیدی کشور را به خود اختصاص داده است.

تلاش بی وقفه تیم ما در راستای ارتقاء دائمی تکنولوژی و دانش فنی، توجه ویژه به تحقیق و توسعه، تمرکز بر داخلی سازی و بهره گیری از استانداردهای تولید در کلاس جهانی بوده و ما را در زمره صنایع پیشرو در این حوزه قرار داده است. 

اخبار گروه

چهلمین سالگرد تأسیس گروه صنعتی پارت لاستیک

چهلمین سالگرد تأسیس گروه صنعتی پارت لاستیک در چهاردهم آذر ماه 1360 شرکت پارت لاستیک به همت والای جناب آقای ایرج یزدانبخش و همراهانشان تاسیس شد. امروز چهلمین [...]

بازدید مدیران ارشد ستاد توسعه و فناوری نانو از گروه کارخانجات پارت لاستیک

در روز پنجشنبه مورخ 1400/07/22 دکتر سرکار به همراه تیم محترم ستاد ویژه توسعه و فناوری نانو با همراهی آقایان مهندس مهدی نجم آبادی (عضو هیئت مدیره مانو [...]

یک سال گذشت ...

یک سال گذشت ... گروه صنعتی پارت لاستیک، روزهای دلتنگی را به یاد خوبی ها و مهربانی هایش سپری میکند ...

رونمایی از سردیس "ایرج یزدانبخش"

در تاریخ ۲۳ شهریورماه، سردیس «ایرج یزدان‌بخش» با حضور احسان اصولی، رییس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و معاونان سازمان اجتماعی و [...]

نامگذاری بلوار حسن آباد به نام ایرج یزدانبخش

براساس مصوبه 30 اردیبهشت ماه سال 1399 در صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد، بلوار حسن آباد به نام ایرج یزدانبخش نامگذاری شد. این جاده شاهراه ارتباطی بزرگراه [...]